FIND EN DTU'er

Hvem

Hvad

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Chiara MarmugiKoncern HR93 51 12 94chima@adm.dtu.dk
Arne MortensenDEICI2, DEICI2-Netdrift40 46 01 35armor@dtu.dk
Elise Erna NavntoftDTU Fødevareinstituttet35 88 75 76eena@food.dtu.dk
Jane Svinth PetersenAfdeling for Innovation og Sektorudvikling45 25 12 27jasp@dtu.dk
Jeppe Rahbæk Mosgaard
Birgitte Vedel ThageDEICI2, DEICI2-DeIC Sekretariat, DEICI2-Kompetencecenterbirvt@deic.dk
DTU VagtCampus Service45 25 60 00dtu.vagt@securitas.dk
Olav DahlgaardDTU Fødevareinstituttet93 51 88 87olda@food.dtu.dk
Exchange Admission at DTUAfdelingen for Uddannelse og Studerendeexcha@adm.dtu.dk
Surabhi Goswami-ChristiansenDTU Management Engineering45 33 53 08surgo@dtu.dk
Henrik Tang Lauridsen
Karina Lauridsen
Karina Lauridsen
Irene Bang MøllerAfdelingen for Forskning og Relationer93 51 15 74irebam@adm.dtu.dk
Salvador Barrera FigueroaDTU Elektro45 25 39 48sbf@elektro.dtu.dk
Johnson Akpotor ScottAfdelingen for IT Servicescott@dtu.dk
Jakob Steen JensenAfdelingen for Uddannelse og Studerende
Morten Eeg Ejrnæs NielsenDEICI2-CERTmoeen@dtu.dk
Michael RasmussenDTU Vindenergi46 77 50 58mira@dtu.dk
Maria del Carmen SandovalDTU Elektro45 25 34 81mdcsan@elektro.dtu.dk
Peter SimsC-KICpeter.sims@climate-kic.org
Kenneth Rene WormDTU Fødevareinstituttet35 88 75 76krwo@food.dtu.dk
Julie Anja Engelhard ChristensenDTU Elektrojaec@elektro.dtu.dk
Casper ChristophersenAfdelingen for Uddannelse og Studerendecashri@adm.dtu.dk
Kjeld DittmannDTU Elektrokjeld@kiesbye-dittmann.dk
Christina Escherich MølkjerDTU Energi46 77 46 59chesc@adm.dtu.dk
Elena GuarneriAfdelingen for Forskning og Relationerelgua@adm.dtu.dk
Tugce KaraderiDTU Sundhedsteknologitugkar@dtu.dk
Tugce KaraderiDTU Bioinformatiktugkar@bioinformatics.dtu.dk
Susanne Kelstrup
Jens Morten Løvgreen Lauridsen
Emma Alberte Lundsgaard
IS boligmedhjælperAfdelingen for Uddannelse og Studerendeacco@adm.dtu.dk
Helle StålungDTU Space45 25 35 87hlst@space.dtu.dk
Oracle ChatbotAfdelingen for Økonomi og Regnskabmarvin@dtu.dk
Sanne HolmDEICI2-DeIC Sekretariat35 88 82 07sahol@dtu.dk
Simon Nexø JensenDEICI2-CERTsine@dtu.dk
Emmi KallioC-KICemmi.kallio@climate-kic.org
Philip William KuchelDTU Sundhedsteknologikuchel@dtu.dk
Hannah Holm Lauridsen
Jens Lauridsen
Kevin McGovernAfdelingen for Uddannelse og Studerendekm.ikl@cbs.dk
Toke Bundgaard PetersenAfdelingen for Uddannelse og Studerendeintcouns@adm.dtu.dk
Sarah Grundt SimonsenDTU Fødevareinstituttet93 51 89 19sgsi@food.dtu.dk
Jabus TyermanDTU Biosustainjabtye@biosustain.dtu.dk
Bent ValeriusDEICI2beval@dtu.dk
Anne-Marie ØrngreenDTU Fødevareinstituttet35 88 76 40aorn@food.dtu.dk
Jette Benthin EfsenAfdelingen for IT Servicejbef@dtu.dk
Carl Erik FoverskovDTU Energicefov@dtu.dk
Nick FaarvangAfdelingen for IT Servicenickfar@dtu.dk
Jakob HalligDTU Veterinærinstituttetjakhal@vet.dtu.dk
Sam Kondo SteffensenDTU Management Engineeringsakost@business.dtu.dk
John Lauridsen
Bente LebechDTU Fysik45 25 31 35bele@fysik.dtu.dk
International Study Guidance Office (ISGO)Afdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 10 23international@adm.dtu.dk
Emma Alberte Lundsgaard
Malthe Lundsgaard
Allan AhrensbergAfdelingen for IT Serviceahren@ahrensbergexcellence.com
Marianne Rom AndersenAfdelingen for Forskning og Relationer45 25 10 12marom@adm.dtu.dk
Gianni PanagiotouDTU Biosustaingiapan@bio.dtu.dk
Erik MouritzenDEICI2, DEICI2-Serverdrift35 88 89 37ermou@dtu.dk
Bo NielsenAIT Risø Campus23 37 02 71boanie@dtu.dk
Janni OxfeldtDTU Veterinærinstituttet35 88 78 91JO@vet.dtu.dk
Shohreh SheiatiDTU Mekaniks.sheiati@gmail.com
John Dalsgaard SørensenDTU Vindenergijdas@dtu.dk
Line Lindum ThomsenKoncern HRlilit@adm.dtu.dk
Camilla Bæhr EveraertsDTU Fødevareinstituttetceve@food.dtu.dk
Julie Anja Engelhard ChristensenDTU Sundhedsteknologijaec@dtu.dk
Giorgio ColomboDTU Kemiteknikgiocol@kt.dtu.dk
Tangui CoulouarnDEICI2-Services25 23 42 17tacou@dtu.dk
Maja DanielsenDTU Fødevareinstituttet35 88 75 76mdan@food.dtu.dk
Emerick GuillaumeDTU Fysikemerick.guillaume@student.unamur.be
Camilla Iversen NordheimDTU Fødevareinstituttet35 88 75 76cino@food.dtu.dk
Sabine Kramer
Jonas Skjødt Lauridsen
Ida Lautrup NysomC-KICida.nysom@climate-kic.org
Samantha Le-RoyalC-KICsamantha.le-royal@climate-kic.org
Laura Friis Lundsgaard
Emma Alberte Lundsgaard
Sofie Bech AndersenDTU Elektroposttilsofiebech@gmail.com
Mie Cecilie Olga Bagge-KjærAfdelingen for Uddannelse og Studerendemieba@adm.dtu.dk
Berit Wenzell Akademisk Laboratorie TeknikerDTU Cen45 25 64 77bewe@cen.dtu.dk
Patricia Wagner Projekt administratorDTU Kemiteknik45 25 28 74pw@kt.dtu.dk
Stefan Pahuus Jørgensen1. MaskinmesterDTU Aquaspajo@aqua.dtu.dk
Jakob Krogh Vangsgaard1. MaskinmesterDTU Aquajkva@aqua.dtu.dk
Nguyen Thi Thu TrangAC BachelorDTU Bioengineeringnttt@dtu.dk
Thomai StergiotiAC BachelorDTU Bioengineeringthoster@dtu.dk
Emilie BalleAC BachelorDTU Management Engineering45 25 47 96emiba@dtu.dk
Vivi FrederiksenAC FuldmægtigCampus Service45 25 12 22vivif@dtu.dk
Kit BjerregaardAC FuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 01 31kbjer@adm.dtu.dk
Camilla HostrupAC FuldmægtigDTU Vindenergi46 77 50 33cahl@dtu.dk
Camilla KleisAC FuldmægtigDTU Byg45 25 18 23cakle@byg.dtu.dk
Dana GilbertAC TAPDTU Elektrodanagi@elektro.dtu.dk
Maria Tammelin GleerupAC TAPDTU Space45 25 96 74matag@space.dtu.dk
Dana GilbertAC TAPDTU Sundhedsteknologidanagi@dtu.dk
Sarosh QureshiAC TAPDTU Management Engineering45 25 65 28sarqu@dtu.dk
Jacob Friis-GrigonczaAC TAPDTU Byg45 25 51 10jafrig@byg.dtu.dk
Carlos Manuel Moraleda MeleroAC TAP Specialist programmørDTU Management Engineering45 25 16 41Melero@dtu.dk
Teit GrothAC TapDTU Byg299867982teit@byg.dtu.dk
Morten Leth HjulerAC TapDTU Byglehj@byg.dtu.dk